Provođenje eksperimentalnog programa " Škola za život "

Dajemo na znanje!!!!!

Započeli smo s prikupljanjem dokumenata koji se smatraju dokazima o osiguranim uvjetima za izvođenje eksperimentalnog programa "Škola za život".

Uključimo se svi ...učitelji/ice, stručne suradnice, roditelji, članovi/ice Školskog odbora, osnivač Škole - KZŽ

Treba nam vaša pomoć i puna podrška u provođenju eksperimentalnog programa "Škola za život".

Učenici......dobivate korisnije i smislenije obrazovanje usklađeno s vašom razvojnom dobi i interesima te bliže svakodnevnom životu, obrazovanje koje će vas osposobiti za život u 21. stoljeću, svijet rada, nastavak obrazovanja i cjeloživotno učenje.

Roditelji...... dobivate veću uključenost u obrazovanje djece i život škole, jasno iskazana očekivanja, objektivnije vrednovanje, kvalitetnije i češće povratne informacije o postignućima vaše djece.

Svima nam je važno obrazovanje i zajednički možemo poboljšati sustav obrazovanja i napraviti školu za život, a ne samo za ocjenu.

Podržite nas !!!!!!!!!!!

motivirani smo, kreativni, profesionalni

budite nam partneri i krenite s nama  zajedno u  Školu za život

Škola je život  -  život je škola!!!!

Vaši osnovci

objavio: Mirjana Slovenec Smičić   datum: 6. 3. 2018.

« Svibanj 2019 »