2. polugodište 2020./2021.

Autor: Doris Kaučić, 15. 1. 2021.

Dragi učenici/ice, poštovani roditelji!

Sve vas obavještavam da nastava u drugom polugodištu počinje

18. siječnja 2021. (ponedjeljak) prema A rasporedu (u prilogu možete preuzeti Odluku o načinu održavanja nastave od 18. siječnja 2021. godine.)

Zbog  novozaposlenih učiteljica koje su zasnovale radni odnos u našoj školi od 18. 1. došlo je do izrade novog rasporeda sati.

Očekujte od svojih razrednika/ica da vas obavijeste o novom rasporedu. Objavit ćemo ga.

Nastava za učenike od 1. do 4. razreda provodit će se u školi, a za učenike od 5. do 8. razreda online. Vjerujem da ste već tu informaciju saznali preko medija.

Kratke upute za učenike od 1.- 4. razreda koji dolaze na nastavu u školu

- prilikom jutarnjeg dolaska odnosno ulaska u školu 1. i 2. razred ulaze na ulaz sportske dvorane, a 3. i 4. razred na glavni ulaz u školu.

- preobujete se u papuče i odlazite u svoje učionice gdje perete ruke ili dezinficirate.

Sve epidemiološke mjere iz kraja 1. polugodišta vrijede i dalje……dezinfekcija, poštivati razmak, maskice za lice u busu.

Samo odgovornim ponašanjem spriječit ćemo sebe od zaraze i svoje bližnje.

Tijekom prvog tjedna nastave, a i dalje, stručna služba će pružati svu traženu potporu učenicima i roditeljima  nakon ovih stresnih i potresnih situacija koje smo svi doživjeli u prošlim tjednima te provesti aktivnosti vezane uz postupanje u rizičnim situacijama.

- prijevoz učenika putnika ide redovito prema voznom redu

- školska kuhinja započinje s radom u ponedjeljak prema jelovniku

(jelo iza 2. sata za učenike 1. i 2. razreda,

iza 3. sata za učenike 3. i 4. razreda)

Upute za učenike od 5. do 8. razreda koji provode nastavu online

- nastavu pratite prema rasporedu sati. Isto kao i pred kraj 1. polugodišta. Razrednici će vas uputiti, pratiti i biti podrška kao i svi ostali učitelji i učiteljice

- razrednici /ice će vas uputiti na novi raspored sati, objavit ćemo ga na web stranici

- redovito pratite i odrađujte zadatke i upute koje vam šalju vaši učitelji /ice. U slučaju nastalih poteškoća ili nemogućnosti javljanja ili slanja odrađenog javite se razrednici/ku ili stručnoj službi škole.

Svi smo tu da vam pomognemo i podržimo vas u tom Covid-19 novom normalnom koje će za tjedan-dva proći.

Vidimo se ili uskoro se vidimo.

Vaša ravnateljica A. Karažija

Priloženi dokumenti: