Autor: Mirjana Slovenec, 21. 1. 2016.

Učenici 3. i 4. razreda naše škole su u utorak imali prilike sudjelovati u interaktivnoj radionici “ Otpad nije smeće“ koju su provele djelatnice Javne ustanove za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Krapinsko-zagorske županije.

Učenici su na radionici imali priliku naučiti što je otpad, kako se sortira te kako se od otpadnog materijala mogu izraditi dekorativni predmeti. Na kraju radionice su kreativnim radovima mogli izraziti što s tog dana naučili te koje su njihove poruke odraslima.