Ljubavna poezija u našoj školi

U predvečerje srijede 7. ožujka 2018. (17:00 h) u našoj je školi uprizoreno čitanje, sviranje i pjevanje ljubavnih pjesama, tzv. „Večer ljubavne poezije“. Riječ je o projektu koji se provodi prigodom Valentinova - Dana ljubavi i zaljubljenih, no ove je godine zbog vremenskih uvjeta on realiziran nešto kasnije, dan uoči Osmoga marta.
U projektu su sudjelovali učenici od 5. do 8. razreda i svojom svirkom, lijepo pripremljenim izražajnim čitanjem odabranih pjesama ljubavne tematike te izvedbom pjesama „Dvije zvjezdice“, „Mramor, kamen i željezo“ i „Život nije siv“ obradovali roditelje i prijatelje koji su ih došli u tome podržati.
Prigodni je program upriličen u učionici Glazbene kulture u intimnom ugođaju, a organizirali su ga učiteljica Hrvatskoga jezika Gordana Bartol i učitelj Glazbene kulture Ivica Antunović, koji su ujedno i nositelji projekta. Osim što su pripremali učenike za nastup, i sami su sudjelovali u programu svojom odličnom izvedbom. Čestitamo svima!
Nakon programa je za sve nazočne u blagovaonici Škole bio organiziran domjenak.
Ljubav je pokraj nas, samo je treba prigrliti i ne pustiti da ode.
Radujemo se novim projektima!

objavio: Mirjana Slovenec Smičić   datum: 8. 3. 2018.

Ljubavna poezija u našoj školi

Nakon programa je za sve nazočne u blagovaonici Škole bio organiziran domjenak.
Ljubav je pokraj nas, samo je treba prigrliti i ne pustiti da ode.
Radujemo se novim projektima!

objavio: Mirjana Slovenec Smičić   datum: 8. 3. 2018.

« Studeni 2019 »