Jumicar - program prometne preventive

Podmladak Hrvatskog Crvenog križa naše škole i predstavnici GDCK Pregrada održali su radionicu prve pomoći za najmlađe.

Pridružila nam se i ekipa DVD-a Desinić koji su učenicima pokazali službeno vozilo i vatrogasnu opremu, a učenici su se i okušali u gašenju požara što je bilo posebno zanimljivo.

Sve aktivnosti osim učiteljica pratile su i ravnateljica naše škole kao i ravnateljica OŠ Veliko Trgovišće.

Naše aktivnosti obišli su i zamjenik župana KZŽ gospodin Anđelko Ferek-Jambrek i predsjednik Odbora za sigurnost u prometu KZŽ gospodin Ivan Jelinčić. Posjetili su nas i načelnik Općine Desinić gospodin Zvonko Škreblin,kao i načelnik Općine Veliko Trgovišće gospodin Robert Greblički. Polaznike programa razveselili su simboličnom podjelom potvrda o uspješno položenom programu.

Zahvaljujemo na potpori i omogućavanju provedbe ovog programa svima koji su se uključili!U četvrtak 22. ožujka proveden je program prometne kulture za najmlađe. Program se provodi uz suglasnost i potporu MUP-a, MZO-a, AZOO-a, KZŽ, Općine Desinić , Općine Veliko Trgovišće, HCK-a, Hrvatske vatrogasne zajednice.
Učenici drugih razreda naše škole i OŠ Veliko Trgovišće su na prometnom poligonu dobili priliku provjeriti svoje vještine snalaženja u prometu. Prvu vožnju pratio je policajac - djelatnik PP Pregrade, gospodin J. Klasić koji je učenicima

Ostali izvori:

objavio: Mirjana Slovenec Smičić   datum: 23. 3. 2018.

« Studeni 2018 »