Datum objave: 27. ožujka 2024.
Kategorija: Naslovnica

RADIONICE TIJEKOM PROLJETNOG ODMORA UČENIKA

Na inicijativu RSD Futura Krapinsko- zagorske županije tijekom proljetnog odmora učenika u OŠ Đure Prejca Desinić održat će se radionice za darovite, motivirane i zainteresirane učenike.

Ukoliko Vaše dijete želi sudjelovati na nekoj od radionica, molimo za pisanu suglasnost čime potvrđujete dolazak djeteta na radionicu/e i dajete suglasnost da fotografije nastale tijekom radionice budu objavljene na mrežnoj stranici škole i stranici za podršku darovitoj djeci KZŽ  https://lumen.kzz.hr/.

1.  BISTRIĆ IČI BISTRIĆA – 2. 4. 2014.(utorak) u 11:00-13:00. Namijenjeno učenicima 1. i 4. r, voditeljice Božica Mandić i Ivana Šimunić Krklec.

2. GEOGEBRA – 3. 4. 2014.(srijeda) u 9:00-11:00. Namijenjeno učenicima 5.-8. r, voditeljice Maja Vahtarić i Silva Županić.

U prilogu je obrazac suglasnosti.

Praznik rada

Sutra, 1. 5. 2024. obilježava se Praznik rada i neradni je dan. Na nastavi se vidimo u četvrtak!